Przejdź do treści
Wczytuję...

Naprawiamy laptopy Asus. Poradzimy sobie w zasadzie z każdą usterką – zarówno elektryczną/elektroniczną, jak również mechaniczną – co jest częstą przypadłością tej marki. Laptopy Asus nie należą do pancernych – są natomiast estetyczne, funkcjonalne. Ale mechanicznie nie są odporne na uszkodzenia. Jesteśmy w stanie naprawić zawiasy, wzmocnić słabe punkty mechaniczne w odpowiedni sposób, tak – aby usterka nie wróciła w przyszłości. Dysponujemy autorskimi patentami, dzięki którym zaradzimy w każdej trudnej sytuacji.

Asus to firma z tradycjami, od wielu lat obecna na rynku IT i posiadająca znaczny, porównywalny do największych koncernów, wkład w rozwój branży komputerowej. Swa popularność zawdzięcza innowacyjności, umiarkowanym cenom i oczywiście jakości. Standardem są przemyślane i precyzyjnie zaprojektowane obwody drukowane czy wysokiej jakości materiały użyte do produkcji sprzętu.

Obudowy wykonane są z wytrzymałych plastików, które nie kruszą się i nie pękają łatwo podczas użytkowania czy serwisowania wymagającego ich wielokrotnego demontażu. Pomimo wysokich standardów przestrzeganych przez tę markę zdarzają się oczywiście awarie. Newralgiczne miejsca są jednak typowe: pękające zawiasy czy wyrwane gniazda zasilania.

Inne zdarzające się usterki dotyczą podzespołów i komponentów produkowanych przez niezależnych dostawców i dotyczą napędów, matryc czy dysków. Jest to jednak problem wszystkich koncernów korzystających z tego typu kooperacji.

Naprawy laptopów marki Asus nie stanowią dla naszego serwisu żadnych problemów. Konstrukcje są nam znane a dostęp do podzespołów i dokumentacji technicznych nie jest kłopotliwy.