Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Serwisonane marki / Serwis Asus Warszawa - Naprawa laptopów /
serwis laptopów marki asus Warszawa

Laptopy ASUS cieszą się popularnością i zdecydowanie idą z biegiem czasu. Zdarzają się im jednak usterki, które dla przeciętnego użytkownika są nie do rozwiązania. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą usunąć Państwa problem. Bogate doświadczenie z urządzeniami tej marki sprawia, że naprawione przez nas usterki nie powrócą w przyszłości.

SERWIS ASUS

Naprawy laptopów marki Asus nie stanowią dla naszego serwisu żadnych problemów. Możemy naprawić prawie każdą usterkę mechaniczną czy elektryczną i w krótkim czasie. Zarówno jeżeli chodzi o popularne uszkodzenia obudowy, jak również awarie wyświetlacza, kart graficznych, procesorów czy układów chłodzenia.

Konstrukcje modeli ASUS są nam znane, a dostęp do podzespołów i dokumentacji technicznych nie jest kłopotliwy. Dodatkowo, dysponujemy autorskimi patentami, które niejednokrotnie stanowią wyjście z trudnej sytuacji.

Aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby, diagnoza uszkodzonych laptopów ASUS jest w naszym serwisie kompletnie bezpłatna! Czy to do czegokolwiek zobowiązuje? Zdecydowanie nie! Decyzję o naprawie podejmują Państwo sami po konsultacji z naszym specjalistą, który z chęcią wyjaśni wszystkie niezrozumiałe kwestie. Zapraszamy do naszego salonu na ulicy Dzielnej 7a w Warszawie oraz na Placu Konstytucji 5. Zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod numerem (22) 113 40 88 w razie jakichkolwiek pytań.

KILKA SŁÓW O MARCE ASUS

ASUS, to marka, której powstanie ma dość duży związek z marką Acer. To właśnie grupa byłych pracowników Acera założyła ASUSa. Ich przygoda rozpoczęła się dość problematycznie. Chcąc produkować płyty głównie należało nawiązać współpracę z ówczesnym gigantem ze świata procesorów – Intel. Jak można jednak zrozumieć, nie byli oni chętni do współpracy z podrzędną firmą z Tajwanu, co zmusiło założycieli ASUS do radykalnego kroku – stworzenia płyty głównej do procesora, którego nigdy nie widzieli. Okazało się to ogromnym sukcesem. Następnym krokiem było rozpoczęcie produkcji własnych laptopów, która trwa nieprzerwanie od parudziesięciu lat.

PODZIAŁ LAPTOPÓW ASUS

Firma przyjęła bardzo wygodny dla użytkowników podział swoich urządzeń. Aby zapewnić jak najłatwiejszy dobór laptopa do kupującego, powstał podział na serie laptopów do domu, do pracy, do pracy, dla twórców, dla uczniów i do gier. ASUS charakteryzuje się dużą różnorodnością cenową, innowacyjnością w rozwiązaniach i oczywiście dobrą jakością w stosunku do ceny. Przedstawiamy poszczególne serie laptopów ASUS i ich charakterystykę:

ASUS do domu

serie: ZenBook, VivoBook, Chrome Book, Laptop ASUS

charakterystyka: optymalna cena, stylowe, eleganckie, mobilne, długi czas działania na jednym ładowaniu, część z nich ma opcję 2w1 (laptop-tablet)

ASUS do pracy

serie: ProArt StudioBook, ExpertBook, ChromeBook, ZenBook

charakterystyka: wydajne niezawodne, długi czas pracy bez ładowania, duże zróżnicowanie cenowe, niezawodne, możliwy wyświetlacz 360, seria ProArt idealna do pracy kreatywnej

ASUS dla twórców

serie: ProArt Studio, ROG Zephyrus, ZenBook

charakterystyka: bardzo wydajne, niezawodne, wyposażone w najwyższej jakości karty graficzne, modele ROG posiadają dodatkowy wyświetlacz, innowacyjne technologie i niesamowitą jakość

ASUS dla graczy

serie: ROG, TUF Gaming

charakterystyka: prawdziwe „rekiny”, hiperwydajne, dające idealną jakość, mobilne mniej, niż inne serie, ultra wytrzymałe, wysoka częstotliwość odświeżania, precyzyjne

POPULARNE USTERKI ASUS

Marka ASUS zdobyła niechlubną sławę w kategorii usterek obudowy. Ich mechaniczna odporność na uszkodzenia jest dość niska i wiążą się z nią między innymi problemy z:

Pomimo dość wysokiej jakości wykonania zdarza się, że dochodzi również do awarii innych podzespołów, niemniej jednak są to przypadki zdarzające się niezależnie od marki. Uszkodzeniom ulegają między innymi dyski twarde, matryce, płyty główne czy karty graficzne.