Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Serwisonane marki / Serwis Acer Warszawa - Naprawa laptopów /
serwis laptopów acer

Zapraszamy do firmy IVITER serwis właścicieli wszystkich modeli marki ACER. Pomożemy usunąć każdą usterkę w jak najkrótszym czasie. Niestraszne są nam egzemplarze z serii Aspire, Swift, Spin, Predator, ani z żadnej innej. Każdy model posiada swoje bolączki, czasami problemy te są nieskomplikowane i łatwe do usunięcia innym razem ciężko je określić i wymienić. Posiadając wieloletnie doświadczenie i zaangażowanych pracowników dołożymy wszelkich starań, aby serwis laptopów marki Acer był na jak najwyższym poziomie.

SERWIS ACER

Pod okiem naszych pracowników Państwa sprzęt Acer zostanie dokładnie przebadany i zdiagnozowany zupełnie bezpłatnie. Decyzję o dokonaniu naprawy podejmują Państwo po otrzymaniu wyników diagnozy i kosztorysu ewentualnej naprawy. Dzięki temu możliwa jest ocena opłacalności dalszych działań bez narażania się na niepotrzebne koszty i stres.

Ponadto, aby jak najbardziej ułatwić Państwu umieszczenie sprzętu w naszym serwisie, oferujemy bezpłatny transport do serwisu, jak i również z serwisu, na terenie całej Polski. Ani bezpłatna diagnoza, ani bezpłatny transport nie zobowiązują Państwa do skorzystania z usługi naprawy. W przypadku wystąpienia usterki prosimy o kontakt mailowy pod adresem serwis@iviter.pl, mogą Państwo oczekiwać błyskawicznej informacji zwrotnej i dalszych instrukcji postępowania.

POWSZECHNE USTERKI LAPTOPÓW ACER

Ze względu na specyfikę i przeznaczenie laptopów Acer wielokrotnie są one intensywnie eksploatowane. Część serii przeznaczona jest do mobilnej pracy i łatwego transportu, co wymusza pracę w różnym środowisku i naraża na uszkodzenia. Druga część, taka jak serie Nitro i Predator poddawane są ogromnym obciążeniom podczas wymagających rozgrywek. Powszechne wtedy stają się usterki, takie jak:

  • uszkodzone zawiasy;
  • migający lub czarny ekran;
  • niedziałający touchpad (odpowiedzialny za poruszanie kursorem);
  • szybkie rozładowanie, krótki czas pracy bez zasilania;
  • problemy z łączeniem się z Wi-Fi.

O MARCE ACER

Marka Acer jest światowym gigantem znanym przez każdego użytkownika laptopów, lecz także znana jest w środowisku komputerów stacjonarnych i projektorów multimedialnych. Oprócz tego w ostatnim czasie wzrasta dostępność na rynku smartfonów tej marki. Jest to kolejna gigantyczna korporacja pochodząca ze wschodniej części świata, dokładnie z Tajwanu. Spora grupa produktów „z Chin” jest kojarzona z niską jakością, jednak korporacje technologiczne ze wschodu cieszą się ogromną popularnością na całym świecie i są rozpoznawalne jako nowoczesne, precyzyjne i niesamowicie rozwojowe.

CHARAKTERYSTYKA SERII ACER

Większość producentów oferuje sprzęty zróżnicowanej jakości i o różnej specyfikacji. Dzięki temu możliwa jest klasyfikacja cenowa i technologiczna urządzeń. Cel takich działań jest jasny. Zorientowanie na różne typy odbiorców, aby jak najlepiej określić potrzeby i je zaspokoić. Sprzęt przeznaczony do gamingu będzie miał kompletnie inną specyfikację, niż mały przenośny laptop do biura. Zobaczmy, z jakich serii słynie Acer oraz jaka jest ich specyfikacja.

SERIE LAPTOPÓW ACER

 

Nazwa seriiLinie Charakterystyka
Acer SwiftAcer Swift 1/3/5/7ultralekki, zgrabny, długi czas pracy bez ładowania, elegancki design, aluminiowa obudowa, bardzo cienkie, podświetlana klawiatura
Acer SpinAcer Spin 1/3/5/7bardzo duże odchylenie ekranu, możliwość korzystania w sposób podobny do tableta, dotykowy ekran, brak podświetlenia klawiszy
Acer AspireAcer Aspire 1/3/5/7każda linia ma różną specyfikację techniczną, duże zróżnicowanie cenowe, różne wielkości ekranu, od 11 cali do 17 cali, matowe wyświetlacze, elegancji design, w serii Aspire 7 czytnik linii papilarnych
Acer NitroAcer Nitro 5ciekawy design, średniej klasy laptop gamingowy, podświetlenie klawiatury, wybór podzespołów
Acer PredatorHelios 300, Helios 500, Triton 700, Predator 21Xflagowe laptopy gamingowe, ciekawy design, szeroki wybór specyfikacji, duże, niemobilne