Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Serwisonane marki / Serwis MSI Warszawa - Naprawa laptopów /
laptop msi

Nie każdemu przeciętnemu użytkownikowi laptopa marka MSI będzie znana. Nie cieszy się ona bowiem zbyt dużą popularnością, jeżeli chodzi o użytkowników domowych, ponieważ grupa docelowa MSI, to w największej części gamerzy. Laptopy przeznaczone do gier wielokrotnie poddawane są bardzo wysokim obciążeniom, co bywa zabójcze dla podzespołów. Ze względu na wszechstronność naszych serwisantów, doskonale znają oni przyczyny i sposoby usuwania takich usterek.

 

SERWIS MSI

Laptopy te cechują się przyciągającym oko designem, wysokimi parametrami każdej serii i ponadprzeciętną ceną. Ze względu na ich niską popularność, niezbędny jest dostęp do nietypowych części, jeżeli chcemy, aby serwis był szybki. IVITER LAPTOP posiada możliwość szybkiego dostępu do części dla laptopów MSI.

Problematyka i awarie tych modeli często związane są z intensywną eksploatacją. Możemy wtedy mówić o:

  • niedomagającym układzie chłodzenia
  • przegrzanych komponentach
  • niepoprawnie działającej karcie graficznej
  • wywołującym problemy procesorze.

Z takimi usterkami najczęściej spotykają się nasi serwisanci i doskonale poznali większość z nich. Oddając laptop MSI do naszego serwisu, możesz mieć pewność co do transparentności w wymianie i naprawie podzespołów.

Aby ułatwić Państwu decyzję oferujemy kompletnie bezpłatną diagnozę oraz bezpłatny odbiór i dowóz laptopów na terenie całej Polski. Dodatkowo, skorzystanie z powyższych opcji nie zobowiązuje Państwa do skorzystania z naszych usług – decyzję podejmują Państwo po otrzymaniu kosztorysu. W przypadku wystąpienia usterki prosimy o kontakt mailowy pod adresem serwis@iviter.pl, gdzie mogą Państwo oczekiwać błyskawicznej informacji zwrotnej i dalszych instrukcji postępowania.

KILKA SŁÓW O MSI

Dla niektórych wydaje się to dziwne, ale jest to kolejny gigant pochodzący z azjatyckiej części świata – w tym wypadku z Wietnamu. Marka od zawsze była zainteresowana akcesoriami dla graczy i tą stroną biznesu i w 2010 roku powstał pierwsze laptop gamingowy z prawdziwego zdarzania. Od tego czasu rozpoczęła się specjalizacja MSI w kierunku takich laptopów, jednak nie rezygnując z wysokiej jakości przenośnych komputerów biznesowych

SERIE LAPTOPÓW MSI

Nie wchodząc w szczegóły możemy podzielić serie MSI na trzy kategorie:

  • extreme: GT Series
  • mobility: GS Series, GF Series
  • performance: GE Series, GP Series, GL Series

Ogólną cechą laptopów tej marki jest to, że są niesamowicie wydajne w zestawieniu z naprawdę atrakcyjnym wyglądem i mobilnością. Nie znajdziemy tu jednak laptopów w zasięgu małego, czy nawet średniego budżetu.

EXTREME

GT Series

Titan, to seria laptopów, które zaskakują swoją wydajnością. Należą do kategorii Extreme nie bez powodu. Zastosowane zostały nowe rozwiązania technologiczne, aby uzyskać jak najlepsze chłodzenie komponentów. Praktycznie nieograniczona możliwość ulepszeń procesorów czy grafiki. Flagowce budowane z myślą o najnowszych technologiach i nieograniczonej wydajności.

MOBILITY

GS Series

Stealth są z założenia jak najmniejsze, najlżejsze i najbardziej wydajne w swojej kategorii wielkościowej. Wykonanie obudowy i komponentów ma spełniać jakość premium. Żywotna bateria i mobilność sprawia, że sprawdzą się one, jako laptopy biznesowe. Przy tych wszystkich cechach wciąż  doskonale posłużą podczas grania.

GF Series

Thin, czyli niesamowita mobilność i stylowość. Jeszcze lżejsze i smuklejsze, niż seria Stealth. Lekkość i wydajność grania, przy zachowaniu smukłości i cienkości obudowy. Nie będą co prawda aż tak wydajne, jak seria GT Titan, ale oferują niespotykane połączenia mobilności, lekkości i wydajności.

PERFORMANCE

GE Rider, GP/GL Leopard

Te serie również przeznaczone są typowo dla użytkowników gamingowych, oferując przy tym nietypowe, kolorowe oświetlenie. Mnogość konfiguracji i parametrów sprawia, że profesjonalni gracze powinni bez problemu znaleźć sprzęt odpowiedni dla siebie. Charakterystyczny, agresywny wygląd, najwyższej klasy grafiki i ultraszybkie wyświetlacze, to tylko niektóre z parametrów zachęcające do zakupu.