Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Serwisonane marki / Serwis Sony Vaio Warszawa - Naprawa laptopów /
laptop sony vaio

Sony Vaio, to marka, która przez lata zgromadziła dość pokaźną grupę swoich zwolenników. Pomimo tego, że nigdy nie była zbyt rozpoznawalna, nie znalazła się ani w pierwszej piątce, ani nawet w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się brandów, to utrzymywała się na rynku. Problemów z serwisowaniem tej marki może znaleźć się całkiem sporo, począwszy od zmniejszającej się liczby egzemplarzy, kończąc na trudności z dostępem do części.

SERWIS SONY VAIO

Mała powszechność i popularność urządzeń mogą stanowić przeszkodę w naprawie dla wielu zakładów, jednak nie dla IVITER LAPTOP. Nasi pracownicy pracujący m.in. na stanowiskach kierowniczych w centrach serwisowych Sony, posiadają niezbędne kompetencje oraz praktykę w zakresie naprawy tych urządzeń.

Dostęp do części może również stanowić wyzwanie, z którym nasi pracownicy z chęcią postarają się uporać. W naszym zespole pracuje kilka osób przez długie lata związanych z marką. Pomimo trudności w dostępie do dokumentacji technicznych tych modeli, serwisanci, ze względu na wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas prac nad usterkami laptopów Sony Vaio, są w stanie poradzić sobie z każdą awarią.

Rozważając wybór IVITER LAPTOP nie podejmują Państwo żadnego ryzyka, ponieważ diagnoza usterki i kosztorys są całkowicie bezpłatne. Jedynie od Państwa zależy, czy po otrzymaniu wyników zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług i oddanie laptopa Sony Vaio w ręce naszych serwisantów. Decyzję o naprawie podejmują Państwo sami po konsultacji z naszym specjalistą, który z chęcią wyjaśni wszystkie niezrozumiałe kwestie. Dołożymy wszelkich starań, aby naprawić każdy model Vaio, który do nas trafi, bez względu na jego wiek i specyfikację.

Aby ułatwić Państwu decyzję o powierzeniu laptopa naszemu serwisowi, oferujemy bezpłatny odbiór i dowóz urządzeń na terenie całej Polski. Dodatkowo, zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod numerem (22) 113 40 88 w razie jakichkolwiek pytań lub chęci zgłoszenia usterki. Mogą Państwo oczekiwać błyskawicznej informacji zwrotnej i dalszych instrukcji postępowania.

KILKA SŁÓW O SONY VAIO

Jak większość gigantycznych przedsięwzięć, to również rozpoczęło się od małego pierwszego kroku. W Japonii, Masaru Ibuka zaraz po zakończeniu II Wojny Światowej i kapitulacji kraju, założył mały sklep zajmujący się elektroniką. Z czasem przedsiębiorstwo powiększało się i w latach 80-tych rozpoczęła się produkcja pierwszych komputerów Sony. Aby zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją, technolodzy tej firmy wpadli na kilka ciekawych pomysłów.

Między innymi produkowali laptopy z napędem Blu-ray, zewnętrzną kartą graficzną czy podświetleniem LED w matrycy. Ze względu na prężnie rosnącą konkurencję i coraz gorsze wyniki sprzedażowe, w 2014 roku Sony zakończyło produkcję Vaio. Od tego czasu sektor zmienił właściciela na Japan Industrial Partners, a Vaio zostało wyodrębnione w niezależną spółkę.

CHARAKTERYSTYKA MARKI VAIO

Przez sporą część swojej historii, urządzenia Sony Vaio były bardzo cenione przez klientów, którzy mogli sobie pozwolić na droższego laptopa z wyższej półki. Jako wydajne i kompaktowe urządzenia biznesowe, bez problemów służyły swoim właścicielom. Wysoka jakość komponentów, wytrzymała i bardzo elegancka obudowa, znalazły swoich wiernych fanów.

Wraz z upływem czasu utraciły jednak odrobinę swojej reputacji. Chęć zaspokojenia zapotrzebowania nie tylko pochodzącego od użytkowników biznesowych, ale również użytkowników domowych, oczekujących budżetowych modeli, zdecydowanie nie posłużyła laptopom Sony Vaio. Kompromis pomiędzy stylistyką a jakością wyszedł zdecydowanie gorzej, niż w wykonaniu innych marek. Znaczący wzrost awaryjności części urządzeń i inne, nakładające się czynniki sprawiły, że produkcja została zakończona w 2014 roku. Niemniej jednak stare modele wciąż są wspierane przez producenta w zakresie przez niego przewidzianym. Od tego czasu powstały również dwa nowe modele, wyprodukowane już przez niezależną spółkę pod brandem Vaio.