Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwisujemy laptopy linii Sony Vaio. W naszym zespole pracuje kilka osób przez długie lata związanych z marką Sony. Dysponujemy dużym doświadczeniem, wiedzą, dostępem do dokumentacji. Nasi pracownicy pracujący m.in. na stanowiskach kierowniczych w centrach serwisowych Sony, posiadają niezbędne kompetencje oraz praktykę w zakresie naprawy tych urządzeń.

Linia ta projektowana była pierwotnie przez Sony w celu stworzenia wydajnych i kompaktowych urządzeń biznesowych. Był to sprzęt adresowany do zamożnej klienteli, co podkreślała elegancka stylistyka. Początkowo urządzenia cechowała wysoka jakość, jednak wraz z rozpoczęciem produkcji modeli budżetowych jakość zaczęła spadać co pociągnęło oczywiście wzrost awaryjności.

Kompromisu pomiędzy stylistyką a jakością nie udało się utrzymać, co związany było prawdopodobnie z zastosowaniem standardowych podzespołów dostarczanych przez kooperantów w miejsce odpowiednio projektowanych elementów z przeznaczeniem do prac w niewielkich kubaturach urządzeń. Pomimo trudności w dostępie do dokumentacji technicznych tych modeli, nasi serwisanci, ze względu na wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas prac nad usterkami laptopów Sony Vaio, są w stanie poradzić sobie z każdą awarią.