Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Nasze usługi / Usuwanie wirusów z komputera /

Pomożemy w przypadku zawirusowania komputera, usuniemy wszystkie niebezpieczne wirusy, przyspieszymy znacząco pracę Twojego komputera, jak również zabezpieczymy w odpowiedni sposób Twoje dane – dając Ci przy tym gwarancję, że nie zostaną one utracone.

Nauczymy Cię również jak w przyszłości uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z wirusami łapanymi w sieci – pokażemy Ci narzędzia przy pomocy których będziesz w stanie samodzielnie się chronić.

Z wirusami komputerowymi wiąże się szereg poważnych zagrożeń: próby wymuszenia okupu związane z zablokowaniem urządzenia czy zaszyfrowaniem plików, przechwytywanie haseł bankowych, pocztowych i innych, kradzieże zawartości laptopa czy szereg działań paraliżujących funkcjonowanie urządzenia.

W wielu wypadkach receptą na zainfekowany komputer jest jedynie wizyta w serwisie, wyjęcie dysku i przeskanowanie go odpowiednim oprogramowaniem w celu lokalizacji i usunięcia odpowiedzialnego za awarię złośliwego oprogramowania. W ramach działań serwisu mieści się także czyszczenie rejestrów i odpowiednia aktualizacja oprogramowania antywirusowego wraz z uaktualnieniem bazy danych.

Nasi informatycy są biegli w tropieniu wszelkich podejrzanych aplikacji posiadając cały wachlarz sposobów pozbycia się niechcianego oprogramowania i zabezpieczenia laptopa na przyszłość. Oprócz tak szeroko zakrojonych działań oferujemy także standardowe czynności usuwające z dysku wszelkie zamulające pracę systemu aplikacje i różne artefakty.