Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Serwisonane marki / Serwis HP Warszawa - Naprawa laptopów /
serwis laptopów hp Warszawa

HP, czyli Hewlett-Packard, to właśnie oni zostali uznaniu za twórcę pierwszego komputera osobistego. Jednak marka to nie tylko laptopy. Wręcz przeciwnie. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się drukarki HP, skanery, aparaty, serwery czy inni sprzęt elektroniczny. Jest to kolejna z marek istniejąca na rynku pod parudziesięciu lat. Z tego powodu, nasi serwisanci mieli kontakt z laptopami HP już wielokrotnie i wzorowo radzili sobie w rozwiązywaniu problemów naszych klientów.

 

SERWIS HP – IVITER LAPTOP

Warto wspomnieć że laptopy HP są znane z ogromnej ilości możliwych konfiguracji wyposażenia. Dla naszych serwisantów nie jest to problem, ponieważ posiadają wieloletnie doświadczenie związane z tą marką i nieustannie szkolą się w nowych technologiach.

Ponieważ czasami zdarza się, że sprzęt nie jest opłacalny w naprawie, oferujemy Państwu bezpłatną diagnozę laptopów HP. Dzięki temu nie ma ryzyka narażenia na niepotrzebne koszty. Ponadto, aby jak najbardziej ułatwić Państwu umieszczenie sprzętu HP w naszym serwisie, oferujemy bezpłatny transport do serwisu, jak i również z serwisu, na terenie całej Polski. Ani bezpłatna diagnoza, ani bezpłatny transport nie zobowiązują Państwa do skorzystania z usługi naprawy.

O MARCE HEWLETT-PACKARD

Istnieje od pierwszej połowy XX wieku, co pozwoliło stać się jej jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Rosła bardzo szybko, przejmując kolejne sektory rynku, przez co spółka została wielokrotnie podzielona na mniejsze, aby uniknąć zarzutu o monopol oraz chaosu w strukturze. To między innymi HP ukształtowało sprzęt komputerowy, jaki znamy obecnie. Wraz z tak długoletnią działalnością powstały pewne kontrowersje dotyczące jakości urządzeń i gromadzenia danych użytkowników.

CHARAKTERYSTYKA SERII

Na skutek zmieniających się potrzeb i wymagań użytkowników nastąpił dość widoczny podział w odniesieniu do kategorii i przeznaczenia sprzętu. Oczekiwania stały się często skrajnie różne jeżeli chodzi o wygląd i parametry, że nieuniknione było wprowadzenie kolejnego nazewnictwa, aby ułatwić poruszanie się po tych nowych produktach kupującym. Niestety, u HP nie wyszło to najlepiej. Podział na serie co prawda jest, ale jest on bardzo… płynny i niekoniecznie pomocny. Zróbmy jednak przegląd podstawowych serii marki HP wraz z założeniami, jakie miały prezentować.

HP ESSENTIAL

Ta seria powstała z myślą o dość ograniczonych budżetach. Spełnia swoje podstawowe funkcje, pozwala na odtwarzanie multimediów, ale przy bardziej wymagających zadaniach polegnie. Nada się dla niewymagających zadań biznesowych, lub w domowym zaciszu. Znajdują się w niej jednak również modele o lepszych parametrach i większej wytrzymałości.

HP PAVILION

Pomimo poważnych problemów, które wystąpiły w laptopach tej serii, jest ona dalej kontynuowana. Co prawda usterki zostały usunięte, ale w niektórych ta historia wciąż wzbudza niepokój. Te laptopy powinny być lekkie, tanie, ładne i długo wytrzymywać bez ładowania. Część z nich posiada również ekran 360.

HP PROBOOK

Nieco droższe modele, przeznaczone dla biznesu. Pozwalają cieszyć się eleganckim designem i wytrzymałą baterią. Ich wykonanie jest solidne, a dostępne konfiguracje dają ogromny wybór. Wyższy poziom zabezpieczeń, a także ważne w biznesie funkcje komunikacyjne plasują tą serię wysoko w światowych rankingach.

HP ELITEBOOK

Seria będąca kontynuacją mobilnych stacji roboczych. Od razu możemy dostrzec, że cały sprzęt jest bardziej masywny, niż inne modele.  Wiąże się to ze zwiększoną wydajnością oraz łatwiejszym dostępem do podzespołów. Z założenia miały być bardzo wydajne, trwałe i wytrzymałe. Powinny nadać się dla osób potrzebujących laptop gamingowy, bądź sprostać bardziej wymagającym programom.