Przejdź do treści
Wczytuję...

Naprawiamy laptopy oraz wszelkie pozostałe urządzenia marki Samsung. Nie ma dnia aby na nasze stanowiska serwisowe nie trafiały urządzenia tej marki – w większości są to jednak telefony oraz tablety, w produkcji których Samsung jest zdecydowanym liderem. Dysponujemy bardzo dobrym dostępem do oryginalnych podzespołów serwisowych do urządzeń Samsung. Wykonujemy naprawy trudne i bardzo trudne – często takie, których autoryzowany serwis nie podjąłby się. Co nas odróżnia od autoryzowanych serwisów? Zwłaszcza to, że jesteśmy elektronikami, naprawiamy płyty główne, całe moduły sprzętowe – zamiast je wymieniać. Pozwala to w wielu przypadkach na zaoszczędzenie kosztów, jak również daje możliwość ujawnienia błędów konstrukcyjnych urządzenia, użycia słabych podzespołów i zastąpienia ich lepszymi, które przetrwają znacznie dłużej od tych zamontowanych przez fabrykę.

Cechuje nas bardzo twórcze podejście do zagadnienia naprawy urządzenia. Za każdym razem staramy się opracować takie rozwiązanie dzięki któremu uda się naprawić powierzone nam urządzenie – w najlepszy możliwy sposób.

Samsung jest potężną marką globalną, niezwykle innowacyjną, wymagającą zaangażowania uwagi i pilnego śledzenia nowatorskich rozwiązań technicznych stosowanych w proponowanych przez nią konstrukcjach. Laptopy tej marki są bardzo popularne i obecne na naszym rynku od lat. Niestety, jak wszystkie urządzenia, także one ulegają awariom. Z powodu aktywności naszych serwisantów na polu nowinek technologicznych oraz powszechnej obecności urządzeń Samsunga, architektura tych konstrukcji oraz ich słabe strony są nam doskonale znane.

Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w serwisowaniu urządzeń tej marki, jak również w odzyskiwaniu danych z dysków twardych, smartfonów czy tabletów. Laptopy Samsunga oceniamy wysoko, choć może nie ma wśród nich produktów takiej mocy jak urządzenia klasy biznes HP Elitebook czy Lenovo ThinkPad.