Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Serwisonane marki / Serwis Samsung Warszawa - Naprawa laptopów /
laptop samsung

Samsung jest powszechnie znanym i cenionym producentem w europejskiej części świata. Znamy telefony, zegarki czy telewizory tej firmy, które cieszą się niemałą popularnością w prawie każdym gospodarstwie domowym. Nie można zaprzeczyć, że marka ta wprowadziła i rozpowszechniła wiele innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie elektroniki. Jeszcze jedną z wielu grup produktów, są laptopy Samsung, tak trudno dostępne dziś w Europie. Wciąż jednak trafiają do nas różnymi kanałami, a IVITER LAPTOP z chęcią podejmie się ich naprawy.

 

SERWIS SAMSUNG

Posiadamy dobry dostęp do części zamiennych dla laptopów Samsung, co sprawia, że naprawa nie będzie się ciągnęła w nieskończoność. W przypadku utraty danych z urządzenia, nasi eksperci pomogą w ich odzyskaniu. Mogą Państwo liczyć na szybką, rzetelną naprawę oraz zaangażowanie. Warto również dodać, że z powodu aktywności naszych serwisantów na polu nowinek technologicznych oraz powszechnej obecności urządzeń Samsunga, architektura tych konstrukcji oraz ich słabe strony są nam doskonale znane.

Pod okiem naszych pracowników Państwa sprzęt zostanie dokładnie przebadany i zdiagnozowany zupełnie bezpłatnie. Decyzję o dokonaniu naprawy podejmują Państwo po otrzymaniu wyników diagnozy i kosztorysu ewentualnej naprawy. Dzięki temu możliwa jest ocena opłacalności dalszych działań bez narażania się na niepotrzebne koszty i stres.

Ponadto, aby jak najbardziej ułatwić Państwu umieszczenie sprzętu w naszym serwisie, oferujemy bezpłatny transport do serwisu, jak i również z serwisu, na terenie całej Polski. Ani bezpłatna diagnoza, ani bezpłatny transport nie zobowiązują Państwa do skorzystania z usługi naprawy.

LAPTOPY SAMSUNG - NAPRAWA

Naprawiamy laptopy oraz inne urządzenia marki Samsung. Nasi klienci są obsługiwani szybko i z najwyższą starannością. Jesteśmy w stanie zapewnić szybki dostęp do części zamiennych, które w przypadku tak rzadko teraz spotykanych laptopów mogą stanowić problem dla niektórych serwisów. Do każdego urządzenia podchodzimy twórczo i z otwartym umysłem, staramy się znaleźć jak najlepsze i najtańsze rozwiązanie.

Dzięki temu, że nasi pracownicy, to w dużej mierze elektronicy z doświadczeniem, nie tylko możemy podjąć się wymiany podzespołu na nowy, ale również podjąć się naprawy. Przypadki, które do nas trafiają, niejednokrotnie są trudne, albo bardzo trudne i autoryzowany serwis nie chce się ich podjąć. Jesteśmy w stanie naprawić płyty główne i inne podzespoły, unikając całkowitej wymiany. Dzięki temu możemy zastąpić pojedynczy element gorszej jakości dużo mniejszym kosztem i z lepszym efektem. Pozwala to w wielu przypadkach na zaoszczędzenie kosztów, jak również daje możliwość ujawnienia błędów konstrukcyjnych urządzenia, użycia słabych podzespołów i zastąpienia ich lepszymi, które przetrwają znacznie dłużej od tych zamontowanych przez fabrykę.

O HISTORI SAMSUNGA

Koreańska firma o trudnych początkach, zaczynająca w branży związanej z żywnością, a w dzisiejszych czasach obecna mniej lub bardziej w wielu różnych dziedzinach, w tym w przemyśle high-tech. Od początku swojej przygody z produkcją laptopów, oferowali użytkownikom niespotykane dotąd rozwiązania. Warto wspomnieć przede wszystkim o czterech projektach, które jak na swoje czasy, wspinały się na wyżyny innowacyjności, Mówimy tutaj o:

  • motylej klawiaturze, która została wygięta, aby ułatwić wygodne pisanie;
  • laptopie z odłączalnym monitorem Samsung M70;
  • laptopie mogący znieść nacisk nawet jednej tony z serii Samsung 6;
  • komputerze, który może być ładowany za pomocą energii słonecznej – Samsung NC215S.

Za skutek pewnych zawirowań, laptopy Samsung nie są wprowadzane do oficjalnej, europejskiej dystrybucji od 2014 roku.