Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwisujemy laptopy marki Toshiba. Dysponujemy zespołem doświadczonych techników zdolnych dokonać każdej naprawy laptopa. Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowo-warsztatowe pozwalające m.in. na naprawę komputera po zalaniu, upadku, przepięciu, zwarciu. Uratujemy Twój sprzęt w prawie każdym przypadku, nawet jeśli usterka jest poważna, dotyczy płyty głównej. Co istotne – nie spieszymy się z wymianą całych podzespołów – zazwyczaj staramy się analizować usterkę, naprawiać elektronikę. Jesteśmy zespołem doświadczonych elektroników potrafiących czytać schematy elektroniczne. Posiadamy wysokie kompetencje w dziedzinie precyzyjnego lutowania, w tym również lutowania układów BGA.

Doskonale znane są naszym serwisantom wszelkie rozwiązania techniczne stosowane w każdej serii proponowanej przez tę markę: domowej Satelite, gamingowej Qosmio czy biznesowej Portege.

Gdyby przyszło wskazać na jakieś przypadłości charakterystyczne dla produktów tej firmy, można zwrócić uwagę na zdarzające się awarie bloków zasilających i układów graficznych, a także pojawiające się podczas użytkowania pęknięcia na obudowach laptopów niższych serii, co może wskazywać na niezbyt wysoką jakość użytych materiałów. Nie są to jednak szczególnie często powtarzające się mankamenty, przez co nie stanowią powodu do dyskwalifikacji. Należy zatem podkreślić naszą dobrą ocenę tych urządzeń.