Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Nasze usługi / Instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania /

System operacyjny jest środowiskiem, dzięki któremu praca komputera staje się w ogóle możliwa. Niesprawność systemu związana może być z obecnością wirusów, uszkodzeniem dysku twardego, błędami podczas aktualizacji. Także zwykłe użytkowanie ma wpływ na pracę (zawieszanie, spowalnianie) systemu, który wymaga okresowego czyszczenia (usunięcie zbędnych plików) i innych działań konserwacyjnych.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno pełną instalację (łącznie z niezbędnymi sterownikami i aktualizacjami), jak i naprawę systemu (jeśli jest ona w danym przypadku możliwa). Próba naprawy systemu jest działaniem priorytetowym ze względu na zainstalowane przez właściciela urządzenia oprogramowanie, a przede wszystkim zgromadzone na dysku dane. W przypadku wystąpienia awarii dysku twardego serwis nasz oferuje usługę odzyskiwania danych.

Należy zwrócić uwagę na niezwykle istotną rolę sterowników, ich prawidłowy dobór pozwala na wykorzystanie pełnej mocy komputera i jego optymalną pracę. Zlecając instalację naszym serwisantom klient uzyskuje pewność, że wszystkie elementy systemu będą dobrane pod kątem najbardziej wydajnej pracy urządzenia.