Przejdź do treści
Wczytuję...
Start / Serwisonane marki / Serwis Lenovo Warszawa - Naprawa laptopów /
serwis laptopów lenovo Warszawa

Lenovo, jako koncern produkujący laptopy, jest rozpoznawalny pod wieloma mniejszymi markami. W IVITER LAPTOP poznaliśmy je bardzo dokładnie, ponieważ sami jesteśmy użytkownikami ich urządzeń. Zarówno prywatnie, jak i w działalności firmowej, korzystamy z laptopów Lenovo. Tak wszechstronne doświadczenie wpływa pozytywnie na szybkość diagnozowania problemu i jego naprawę.

SERWIS LENOVO – IVITER LAPTOP

Laptopy Lenovo w wielu przypadkach borykają się z problemami z układem chłodzenia. Niewłaściwa konserwacja i dbanie o ten układ sprawiają, że dochodzi do przegrzania innych elementów, a przez to z funkcjonowaniem płyty głównej i układu graficznego.

Innym popularnym uszkodzeniem, jest awaria matrycy prowadząca do problemów z obrazem w postaci kolorowych pasków czy czarnego ekranu. Zdarza się także, że komputer się nie włącza. Nasi serwisanci spotykali się z takimi problemami wielokrotnie.

Pod okiem naszych pracowników Państwa laptop Lenovo zostanie dokładnie przebadany i zdiagnozowany zupełnie bezpłatnie. Decyzję, o dokonaniu naprawy, podejmują Państwo po otrzymaniu wyników diagnozy i kosztorysu ewentualnej naprawy. Dzięki temu, możliwa jest ocena opłacalności dalszych działań bez narażania się na niepotrzebne koszty i stres.

W przypadku wystąpienia usterki prosimy o kontakt mailowy pod adresem serwis@iviter.pl, gdzie mogą Państwo oczekiwać błyskawicznej informacji zwrotnej i dalszych instrukcji postępowania.

KILKA SŁÓW O LENOVO

Kiedy coś określane jest mianem „chińszczyzny”, niesie to za sobą skojarzenie z niską jakością i wzbudza raczej negatywne emocje. Azja jednak jest miejscem, gdzie narodziło się wiele firm technologicznych, które obecnie są światowymi gigantami. Jedną z nich, jest Lenovo. Pomimo początkowych trudności rozpoczęta została produkcja laptopów, a kolejnym krokiem było nawiązanie współpracy z amerykańskim IBM. Dzięki temu, Lenovo mogło produkować komputery przenośne w oparciu o modele IBM, co pozwoliło im na odnalezienie „własnego kierunku”.

MARKI LENOVO

Koncern Lenovo sygnuje swoje laptopy jedną z kilku marek własnych. W obrębie każdej z nich znajduje się wiele serii, o naprawdę imponującym przekroju parametrów. Sprawia to, że charakterystyka każdej marki jest bardzo płynna.

THINKPAD BY LENOVO

Światowej sławy seria ThinkPad miała swój początek w fabrykach IBM i jest kontynuowana do dziś. Zarówno ThinkPad, jak i ThinkBook, są z założenia komputerami biznesowymi. Umożliwiają pracą w każdym miejscu, powinny być wytrzymałe, mobilne i pozwalać na długi czas pracy bez ładowania. Słynne stało się zastosowanie dotykowych wyświetlaczy i zawiasów 360.

IDEAPAD BY LENOVO

To ta seria jest przeznaczona dla użytkowników domowych i znajdziemy tutaj laptopy Lenovo w przystępnych cenach wystarczające do codziennego użytku. Dzięki szerokiej możliwości różnych konfiguracji możemy wybrać również takie, mogące poradzić sobie z grami i bardziej wymagającymi programami. Powinny być stylowe, mobilne i działać szybko oraz bez zarzutu. Również w serii IdeaPad znajdziemy opcje 2w1 z ekranem dotykowym.

YOGA BY LENOVO

Innowacyjne modele, kreujące swój własny styl. Ich charakterystyczną cechą jest możliwość użycia na cztery sposoby, jako laptop, podstawka, namiot i tablet. Ponadprzeciętna elastyczność i idealnie działający ekran dotykowy, znalazły swoich zwolenników w każdej grupie odbiorców. Wydajne, ładne, nietypowe.

LENOVO BY LENOVO

W tej serii nie ma zbyt wielu specyficznych modeli. Tak naprawdę zalicza się do niej seria V i Chromebook. Dedykowane dla właścicieli małych firm, dostępne w przystępnych cenach. Oferowane również nauczycielom i uczniom na całym świecie.

LEGION BY LENOVO

Kultowa seria bardzo wydajnych i eleganckich laptopów stworzonych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ogromna moc obliczeniowa, nowoczesne procesory i karty graficzne, dodatkowo stworzone tak, aby można było korzystać z nich wszędzie. Bez problemów powinny poradzić sobie również z zaawansowanymi programami inżynierskimi. Wysokie parametry wiążą się z wysoką ceną.