Serwis Vaio 2019-05-16T14:33:34+00:00

SERWIS

Serwisujemy laptopy linii Vaio.

Linia ta projektowana była pierwotnie przez Sony w celu stworzenia wydajnych i kompaktowych urządzeń biznesowych. Był to sprzęt adresowany do zamożnej klienteli, co podkreślała elegancka stylistyka. Początkowo urządzenia cechowała wysoka jakość, jednak wraz z rozpoczęciem produkcji modeli budżetowych jakość zaczęła spadać co pociągnęło oczywiście wzrost awaryjności.

Kompromisu pomiędzy stylistyką a jakością nie udało się utrzymać, co związany było prawdopodobnie z zastosowaniem standardowych podzespołów dostarczanych przez kooperantów w miejsce odpowiednio projektowanych elementów z przeznaczeniem do prac w niewielkich kubaturach urządzeń. Pomimo trudności w dostępie do dokumentacji technicznych tych modeli, nasi serwisanci, ze względu na wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas prac nad usterkami laptopów Sony Vaio, są w stanie poradzić sobie z każdą awarią.

Bezpłatna diagnoza sprzętu!

Dokonujemy bezpłatnego przeglądu i wyceny usterki. Sprzęt możesz dostarczyć i odebrać osobiście w naszym serwisie. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisantów, którzy poradzą sobie z każdą usterką!

(22) 297 70 30

Pn. – Pt.: 9:00-19:00

Sob.: 10:00-15:00

ul. Dzielna 7a (Warszawa)

Formularz