Serwis Samsung 2019-05-16T14:34:12+00:00

SERWIS

Samsung jest potężną marką globalną, niezwykle innowacyjną, wymagającą zaangażowania uwagi i pilnego śledzenia nowatorskich rozwiązań technicznych stosowanych w proponowanych przez nią konstrukcjach. Laptopy tej marki są bardzo popularne i obecne na naszym rynku od lat. Niestety, jak wszystkie urządzenia, także one ulegają awariom. Z powodu aktywności naszych serwisantów na polu nowinek technologicznych oraz powszechnej obecności urządzeń Samsunga, architektura tych konstrukcji oraz ich słabe strony są nam doskonale znane.

Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w serwisowaniu urządzeń tej marki, jak również w odzyskiwaniu danych z dysków twardych, smartfonów czy tabletów. Laptopy Samsunga oceniamy wysoko, choć może nie ma wśród nich produktów takiej mocy jak urządzenia klasy biznes HP Elitebook czy Lenovo ThinkPad.

Bezpłatna diagnoza sprzętu!

Dokonujemy bezpłatnego przeglądu i wyceny usterki. Sprzęt możesz dostarczyć i odebrać osobiście w naszym serwisie. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisantów, którzy poradzą sobie z każdą usterką!

(22) 297 70 30

Pn. – Pt.: 9:00-19:00

Sob.: 10:00-15:00

ul. Dzielna 7a (Warszawa)

Formularz