Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (22) 113 40 88|serwis(at)iviter.pl
Serwis – naprawa laptopów Asus 2019-08-26T19:35:38+00:00

SERWIS – NAPRAWA LAPTOPÓW ASUS

Asus to firma z tradycjami, od wielu lat obecna na rynku IT i posiadająca znaczny, porównywalny do największych koncernów, wkład w rozwój branży komputerowej. Swa popularność zawdzięcza innowacyjności, umiarkowanym cenom i oczywiście jakości. Standardem są przemyślane i precyzyjnie zaprojektowane obwody drukowane czy wysokiej jakości materiały użyte do produkcji sprzętu.

Obudowy wykonane są z wytrzymałych plastików, które nie kruszą się i nie pękają łatwo podczas użytkowania czy serwisowania wymagającego ich wielokrotnego demontażu. Pomimo wysokich standardów przestrzeganych przez tę markę zdarzają się oczywiście awarie. Newralgiczne miejsca są jednak typowe: pękające zawiasy czy wyrwane gniazda zasilania.

Inne zdarzające się usterki dotyczą podzespołów i komponentów produkowanych przez niezależnych dostawców i dotyczą napędów, matryc czy dysków. Jest to jednak problem wszystkich koncernów korzystających z tego typu kooperacji.

Naprawy laptopów marki Asus nie stanowią dla naszego serwisu żadnych problemów. Konstrukcje są nam znane a dostęp do podzespołów i dokumentacji technicznych nie jest kłopotliwy.