Serwis Asus 2019-05-16T14:12:17+00:00

SERWIS

Asus to firma z tradycjami, od wielu lat obecna na rynku IT i posiadająca znaczny, porównywalny do największych koncernów, wkład w rozwój branży komputerowej. Swa popularność zawdzięcza innowacyjności, umiarkowanym cenom i oczywiście jakości. Standardem są przemyślane i precyzyjnie zaprojektowane obwody drukowane czy wysokiej jakości materiały użyte do produkcji sprzętu.

Obudowy wykonane są z wytrzymałych plastików, które nie kruszą się i nie pękają łatwo podczas użytkowania czy serwisowania wymagającego ich wielokrotnego demontażu. Pomimo wysokich standardów przestrzeganych przez tę markę zdarzają się oczywiście awarie. Newralgiczne miejsca są jednak typowe: pękające zawiasy czy wyrwane gniazda zasilania.

Inne zdarzające się usterki dotyczą podzespołów i komponentów produkowanych przez niezależnych dostawców i dotyczą napędów, matryc czy dysków. Jest to jednak problem wszystkich koncernów korzystających z tego typu kooperacji.

Naprawy laptopów marki Asus nie stanowią dla naszego serwisu żadnych problemów. Konstrukcje są nam znane a dostęp do podzespołów i dokumentacji technicznych nie jest kłopotliwy.

Bezpłatna diagnoza sprzętu!

Dokonujemy bezpłatnego przeglądu i wyceny usterki. Sprzęt możesz dostarczyć i odebrać osobiście w naszym serwisie. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisantów, którzy poradzą sobie z każdą usterką!

(22) 297 70 30

Pn. – Pt.: 9:00-19:00

Sob.: 10:00-15:00

ul. Dzielna 7a (Warszawa)

Formularz