Usuwanie wirusów 2019-05-16T14:15:34+00:00

Usuwanie wirusów

Z wirusami komputerowymi wiąże się szereg poważnych zagrożeń: próby wymuszenia okupu związane z zablokowaniem urządzenia czy zaszyfrowaniem plików, przechwytywanie haseł bankowych, pocztowych i innych, kradzieże zawartości laptopa czy szereg działań paraliżujących funkcjonowanie urządzenia.

W wielu wypadkach receptą na zainfekowany komputer jest jedynie wizyta w serwisie, wyjęcie dysku i przeskanowanie go odpowiednim oprogramowaniem w celu lokalizacji i usunięcia odpowiedzialnego za awarię złośliwego oprogramowania. W ramach działań serwisu mieści się także czyszczenie rejestrów i odpowiednia aktualizacja oprogramowania antywirusowego wraz z uaktualnieniem bazy danych.

 

Nasi informatycy są biegli w tropieniu wszelkich podejrzanych aplikacji posiadając cały wachlarz sposobów pozbycia się niechcianego oprogramowania i zabezpieczenia laptopa na przyszłość. Oprócz tak szeroko zakrojonych działań oferujemy także standardowe czynności usuwające z dysku wszelkie zamulające pracę systemu aplikacje i różne artefakty.

Bezpłatna diagnoza sprzętu!

Dokonujemy bezpłatnego przeglądu i wyceny usterki. Sprzęt możesz dostarczyć i odebrać osobiście w naszym serwisie. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisantów, którzy poradzą sobie z każdą usterką!

(22) 297 70 30

Pn. – Pt.: 9:00-19:00

Sob.: 10:00-15:00

ul. Dzielna 7a (Warszawa)

Formularz