Instalacja systemów operacyjnych i oprogramowania 2019-05-16T14:27:12+00:00

Instalacja OS’ów i oprogramowania

System operacyjny jest środowiskiem, dzięki któremu praca komputera staje się w ogóle możliwa. Niesprawność systemu związana może być z obecnością wirusów, uszkodzeniem dysku twardego, błędami podczas aktualizacji. Także zwykłe użytkowanie ma wpływ na pracę (zawieszanie, spowalnianie) systemu, który wymaga okresowego czyszczenia (usunięcie zbędnych plików) i innych działań konserwacyjnych.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno pełną instalację (łącznie z niezbędnymi sterownikami i aktualizacjami), jak i naprawę systemu (jeśli jest ona w danym przypadku możliwa). Próba naprawy systemu jest działaniem priorytetowym ze względu na zainstalowane przez właściciela urządzenia oprogramowanie, a przede wszystkim zgromadzone na dysku dane. W przypadku wystąpienia awarii dysku twardego serwis nasz oferuje usługę odzyskiwania danych.

Należy zwrócić uwagę na niezwykle istotną rolę sterowników, ich prawidłowy dobór pozwala na wykorzystanie pełnej mocy komputera i jego optymalną pracę. Zlecając instalację naszym serwisantom klient uzyskuje pewność, że wszystkie elementy systemu będą dobrane pod kątem najbardziej wydajnej pracy urządzenia.

Bezpłatna diagnoza sprzętu!

Dokonujemy bezpłatnego przeglądu i wyceny usterki. Sprzęt możesz dostarczyć i odebrać osobiście w naszym serwisie. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisantów, którzy poradzą sobie z każdą usterką!

(22) 297 70 30

Pn. – Pt.: 9:00-19:00

Sob.: 10:00-15:00

ul. Dzielna 7a (Warszawa)

Formularz