Przejdź do treści
Wczytuję...

Something with HTML textformat

laptop wolno działa

Często do naszego serwisu trafiają laptopy gdzie na pierwszy rzut oka wydawało by się, że usterka jest oczywista. Dopiero po głębszej analizie okazuje się, że problem tkwi gdzie indziej. Jeżeli laptop wolno pracuje to wcale nie musi oznaczać, że winę za to ponosi system operacyjny czy zbyt mała ilość pamięci Ram. Za tego typu usterką, może stać dysk twardy.

Wolno działający laptop z winy dysku twardego - prawdopodobne usterki:

- awaria plików systemowych

- błędny odczyt dysku twardego

- nadmierne nagrzewanie się

Zwolnił Ci straszliwie laptop? Nie koniecznie musi to oznaczać, że jego czas już minął, winnym całego zamieszania, może być dysk twardy. Jeżeli dysk obrósł kurzem to może przez to nadmiernie się nagrzewać i ciężej przez to pracuje spowalniając ostatecznie laptopa. Przyczyną wyskakującego blue screen'a również, może być usterka dysku twardego. Gdy podejrzewasz, że winowajcom twych zmartwień jest dysk twardy to zapraszamy Cię do nas po darmową diagnozę oraz profesjonalny serwis.

Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych więc jeżeli definitywnie Twój dysk przestał działać a posiadasz na nim jakieś ważne informacje to zapraszamy Cię do nas.

Leave a Comment